Princ Hyacint a Milá malá princezna

Docela legrační pohádka o tom, jak člověk si často nevidí na špičku nosu a pokud je dostatečně bohatý, ani jeho nejbližší okolí mu moc nepomůže. Zdarma ke stažení i poslechu.

Princ Hyacint je proklet komicky velkým nosem, o kterém všichni předstírají, že je normální. Když se zamiluje do princezny s malým nosem, unese mu ji čaroděj a princ se vydává na výpravu za její záchranou, přičemž si cestou konečně uvědomí pravdu o svém nose. Podaří se mu získat dívku i plastiku nosu? Poslechněte si veselou audio pohádku zdarma na našich webových stránkách a zjistěte to!

„Utečte do světa kouzel s naší bezplatnou audio pohádkou – Princ Hyacint a milá malá princezna. Tento nadčasový příběh plný kouzel a romantiky vás přenese do vzdáleného království, kde je možné všechno. Sledujte cestu prince Hyacinta, který se narodil s tak velkým nosem, že si ani on sám neuvědomuje, že není úplně běžný, a vydává se zachránit svou milovanou princeznu před zlým čarodějem. Cestou objevuje sílu sebepřijetí a lásky k sobě samému a to, jak může vést k opravdovému štěstí. Tento klasický příběh s živými popisy a nezapomenutelnými postavami zaujme děti i dospělé. Pohodlně se tedy usaďte a nechte našeho vypravěče, aby vás provedl podivuhodným světem prince Hyacinta a milé malé princezny. Nenechte si ujít toto nezapomenutelné dobrodružství, které je k dispozici zdarma výhradně na našich webových stránkách. Stáhněte si jej nyní a ponořte se do tohoto kouzelného příběhu!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *